Kadıköyden Istanbul Havalimanına Nasıl Gidilir?

Kadıköy – İstanbul Yeni Havalimanı Nasıl Gideceğim? KADIKÖY ANA DURAĞINDAN İST-7 numaralı İETT otobüsüne binerek havalimanına ulaşabilirsiniz. Havalimanından da yine aynı şekilde İST-7 hattına binerek ulaşabilirsiniz.
Kadıköy’den İstanbul Havalimanı’na gidecek yolcular için en kolay yol HAVAİST otobüsleri. HAVAİST otobüsleri Kadıköy’de birden fazla noktadan yolcu alıyor. Size uygun bir duraktan HAVAİST otobüsüne binerek İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Kadıköy İstanbul Havalimanı kaç TL?

Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist ücreti ne kadar? Havaist İstanbul Havaalanı Otobüsleri Kadıköy – İstanbul Yeni Havalimanı arası Bilet fiyatı:57.00 TL’dir. ( Havaist Havalimanı Otobüslerinde Nakit para ve Kredi Kartı ile ödeme yapılmaktadır. İstanbulkart ile biniş yapılmamaktadır.

Kadıköy İstanbul Havalimanı Havaist ne kadar sürüyor?

– Kadıköy ile İstanbul Yeni Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 120 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

Kadıköyden Istanbul havalimanına nasıl gidilir İETT?

Kadıköy’den İstanbul havalimanı’na İETT ile gitmek isteyen yolcular İETT’nin açıkladığı ve İstanbul İstanbul havalimanı’na giden H2, H3 ve H4 hatları; Mecidiyeköy, Atatürk Havalimanı ve Halkalı’yı kullanarak ulaşabilirler.

Havaist ücreti ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

Kadıköy Havaş kaç TL?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 39.00 ve 52.50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz.

HAVAİST ücret ödeme nasıl yapılır?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

See also:  Istanbul Hangi Yılda Fethedilmiştir?

Kadıköy Havabüs kaç dakika?

Havabüs Kadıköy – Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs Sefer Saatleri. Güncel havabüs servis saatleri için tıklayın. Sefer süresi ortalama 60 Dakika oluptrafik yoğunluğuna göre değişebilmektedir.

İstanbul Havalimanı HAVAİST nereden kalkıyor?

Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.30 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır.

E 11 Kadıköy Sabiha Gökçen kaç dakika?

E-11, her gün boyunca çalışmaktadır. otobüs – Pendik (Kadıköy‎→Sabiha Gökçen Havalimanı) güzergahında 20 duraklar var ve bu rota için toplam seyahat süresi yaklaşık 52 dakika.

Kadıköyden İstanbul Havalimanı kaç saat?

İstanbul Yeni Havalimanı Kadıköy’e yaklaşık 60-65 km mesafede. İstanbul 3. Havalimanı’ndan Kadıköy’e taksiyle gitmek isterseniz taksi ücreti yaklaşık 160-170 lira civarında tutar. Ve bu yolculuk yaklaşık 60-65 dk sürer.

Istanbul yeni havalimanına nasıl gidebilirim?

İETT Otobüsleri ile İstanbul Yeni Havalimanı’na Ulaşım

* İETT Belediye Otobüsleri’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 ve H-9 numaralı hatlarını içeren toplam 7 hat ile İstanbul Yeni Havalimanı’na ulaşım sağlayabilirsiniz.

HAVAİST aylık akbil geçiyor mu?

Havaist Otobüsleri Ödeme Seçenekleri

İstanbul kart ödemelerinde indirimli kartlar ve aylık abonmanlar geçerli olmaz. Havaist uygulaması üzerinden ödeme yapmak için, akıllı telefona indirilen Havaist uygulaması üzerinden bilet alabilir ve çıkan karekod otobüse binerken kullanılabilir.

Havalimanı İETT kaç TL?

İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değildir. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi bulunmamaktadır. İstanbulkart ile Tam bilet:7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir.

Havabüs akbil geçiyor mu?

HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı geçerli değildir. 6 yaşına kadar olan çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Taksim’den son otobüs 01.00’da, ilk otobüs gece yarısı 03.30’da hareket etmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.