Istanbul Muğla Nasıl Gidilir?

İstanbul- Muğla arası yaklaşık 8 saat sürmektedir. Denizyolu ile ulaşımda ise, çevredeki tatil beldelerinden ve Ege Adaları’ndan kalkan feribotlarla ve deniz otobüsleriyle Muğla’ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Türkiye’nin hemen her ilinden de Muğla’ya kolaylıkla otobüs seferleri bulabilirsiniz.

Muğla’dan istanbula giderken hangi şehirlerden geçilir?

İstanbul Muğla güzergâhını kullanan yolcuları için en kısa yol E881 üzerinden devam edip sırasıyla Bursa, Balıkesir, Akhisar, Manisa, İzmir, Aydın üzerinden devam edip Muğla’ya ulaşmaktadır. Bu güzergâh yaklaşık olarak 670 kilometre iken 8 saat sürmektedir.

Muğla’ya gitmek için hangi havaalanı?

Muğla’da ulaşım için seyahat etmek istediğiniz yere yakınlığına göre Bodrum veya Dalaman Havalimanı’nı tercih edebilirsiniz.

Muğla’ya nasıl gidebiliriz?

Muğla İstanbul’a 760 km, İzmir’e 213 km, Bursa’ya 528 km, Ankara’ya 602 km, Antalya’ya 319 km ve Adana’ya 919 km uzaklıktadır. Muğla’ya uçakla gelmek isteyenler Milas Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı’nı kullanarak kent merkezine havalimanlarından kalkan otobüs seferleri ile ulaşabilirler.

Muğla’ya uçakla nasıl gidilir?

Muğla’ya Havayolu ile Ulaşım

Muğla’ya havayolu ile yapılabilecek ulaşımlarda Milas – Bodrum Havalimanı ve Dalaman Havalimanı kullanılabilmektedir. Milas – Bodrum Havalimanı, Muğla il merkezine ortalama 70 kilometre uzaklıktadır.

İstanbul Muğla arası kaç saat sürüyor?

İstanbul Muğla arası; arabayla 0-5 Otoyolu üzerinden 7 saat 2 dakika (672 km), D650 üzerinden 9 saat 2 dakika (719 km), otobüsle 10 saat 57 dakika (785 km), uçakla 1 saat 4 dakika (426 km) ve yürüyerek 96 saat (560 km) sürmektedir.

Muğla İstanbul otobüs kaç saat sürer?

Muğla – İstanbul arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 10 saat 37 dakika sürmektedir. Muğla – İstanbul arası hangi otobüs firmaları sefer düzenlemektedir?

Muğla uçak bileti kaç TL?

En Çok Tercih Edilen Muğla Uçak Seferlerinin Bilet Fiyatları

See also:  Tema Istanbul 2 Nerede Yapılacak?
Muğla Uçak Bileti Almak için Muğla Uçak Firmalarının Seferleri ve Fiyatları Burada. Tüm Firmaların Muğla Uçak Bileti Fiyatları obilet.com’da!
Rota Fiyat
İstanbul – Bodrum 474,98 TL
İstanbul – Dalaman 505,98 TL
Ankara – Bodrum 579,98 TL

Muğla’dan Milas havaalanına nasıl gidilir?

  1. 1 – Muğla’dan Milas Bodrum Havalimanı’na Ulaşım; MUTTAŞ Otobüsleri ile; Muğla’dan Milas Bodrum Havalimanı’na gitmek için birinci ve en kolay seçeneğimiz MUTTAŞ havalimanı otobüsleridir.
  2. 2 – Muğla’dan Milas Bodum Havalimanı’na Ulaşım; TAKSİ ile; Muğla Yeni Otogarındaki taksiler 7/ 24 saat ulaşım hizmeti vermektedir.

Dalaman Havalimanından Muğla’ya Nasıl Gidilir?

Havalimanından Muğla’ya bir toplu taşıma otobüsü veya servis aracı bulunmamaktadır. Ancak, Marmaris ve Fethiye’ye giden Havaş servis otobüsleri ile aktarma yaparak Muğla’ya ulaşabilmeniz mümkündür. Ayrıca 24 saat hizmet veren havalimanı taksileri veya özel transfer ile ulaşımınızı sağlayabilirsiniz.

Muğla hangi yönde?

Ege Bölgesi’nde, topraklarının küçük bir kısmı Akdeniz Bölgesi içine giren, Ortaca, Dalaman, Köyceğiz, Fethiye, Marmaris, Milas, Datça ve Bodrum gibi tatil yöreleri ile ünlü bir yerleşim yeridir. İlde 13 ilçe bulunur.

Muğla
Ülke Türkiye
Coğrafi bölge Ege Bölgesi
İlk yerleşim MÖ 2. binyıl

Bodruma en kolay nasil gidilir?

Bodrum’a İstanbul’dan geliyorsanız, Yenikapı’dan hızlı feribot ile Bandırma’ya geçebilir, buradan da sırasıyla Balıkesir, Manisa, İzmir, Söke, Milas üzerinden Bodrum’a ulaşabilirsiniz. Ankara’dan ise, Afyon, Denizli, Aydın üzerinden Bodrum’a ulaşım mümkün.

Muğla alınca nerede?

Villa Alınca, Fethiye’ye 50 km uzaklıkta, Alınca’nın sessiz dağ köyü Karaağaç’ta yer almaktadır.

Muğla’ya en yakın havaalanı hangisi?

Milas – Bodrum Havalimanı, Muğla şehir merkezine 75 km, Milas’a 18 km, Bodrum’a ise 35 km mesafede konumlanıyor.

Mugla istanbul Uçak ile kaç saat?

İstanbul – Muğla Uçuşu ortalama süresi: 1 Saat 5 Dakika Bu uçuş için aktarmasız seferler bulunmaktadır.

See also:  Istanbul Daki Akvaryum Nerede?

Muğla’da kaç tane havaalanı var?

İl de iki havalimanı var, Dalaman Havaalanı ve Bodrum-Milas Havaalanı. Her yıl milyonlarca turist ağırlayan Muğla, Türkiye’ nin en eski yerleşimlerinden de biri.

Leave a Reply

Your email address will not be published.