Istanbul Kart Nerede Doldurulur?

Turkcell Mağazaları ya da Satış Noktalarına giderek nakit ödeme ile İstanbulkart’ınıza kolayca yükleme yapabilirsiniz. Yükleme talimatınızı kart numaranızı ya da kartın arka yüzündeki kart seri numaranızı belirterek yapabilirsiniz.

İstanbulkart nerede doldurulur?

Zincir Marketler: A101, BİM, CarrefourSA, Migros, ŞOK Marketler’de İstanbulkart ile ödeme ve yükleme yapılabiliyor, İstanbulkart satın alınabiliyor.

İstanbul kartı nasıl doldurulur?

İstanbulkart’ınızın üzerindeki QR kodu kameraya okutarak, kartınızı telefonuza dokundurarak veya kart numaranızı girip kartınızı ekleyin. Kartınızı ekledikten sonra ‘Bakiye Yükle’ seçeneğine tıklayarak yükleme yapabilir veya ‘Talimat ver’ seçeneğine tıklayarak otomatik bakiye yükleme talimatı verebilirsiniz.

İstanbulkart online para yükleme nasıl yapılır?

fastPay uygulamasını açtıktan sonra ana sayfadaki ”Ulaşım kartına TL yükle” sekmesine tıkla, ”istanbulkartı” seç. istanbulkart’ına yüklemek istediğin tutarı tuşla. fastPay uygulamasına daha önceden tanımlamış olduğun banka kredi kartından ya da fastPay hesabındaki bakiyenden harcama yapmak istediğini seç.

Akbil dolum ne kadar?

Yapılan zammın 9 Nisan Cumartesi gününden itibaren geçerli olacağı belirtildi. Buna göre, tam elektronik bilet ücreti 5,48 liradan 7,67 liraya, tam abonman ücreti 430 liradan 602 liraya, öğrenci abonman 78 liradan 109 liraya, ilk aktarma 3,92’den 5,48 liraya yükseldi.

Akbil hangi marketlerde doldurulur?

Şehir genelinde 1.897 şubesi bulunan ŞOK Market ile yeni bir ortaklığa imza atan İstanbulkart, yükleme ve alışveriş ağını daha fazla genişletmiş oldu. Bu işbirliği sayesinde vatandaşlar, kent genelindeki ŞOK Market’lerde kartlarına yükleme yapabilecek.

İstanbul karta aylık Yükleme Nasıl Yapılır?

İstanbulkartınıza bakiye yüklemek için şehrin her noktasında bulabileceğiniz BELBİM biletmatiklerini kullanabilirsiniz. Telefonunuzdan veya internet üzerinden İstanbulkart ile anlaşmalı olan bankaların kartları ile TL ya da abonman yüklenmesi yapabilirsiniz.

Kredi kartı ile Akbil dolumu yapılıyor mu?

Kredi kartı ile akbile yükleme yapılabilecek. Akbil kullanıcılarına bir kolaylık daha. Henüz beta testinde olan uygulamaya yalnızca bir İstanbulkart tanıtabiliyorsunuz. Kredi kartı ile ödeme yapabilecekler.

See also:  Istanbul Sözleşmesi Hangi Tarihte Yapıldı?

İstanbulkart Mobil Yükleme Nasıl Yapılır?

Anlaşmalı banka kartları ile istanbulkart’a seçilebilen tutarda talimat oluşturulabilecektir. NFC destekli telefonlarda istanbulkart’ı telefonun arkasına yaklaştırarak oluşturulan talimatın yüklemesi gerçekleştirilebilecektir.

İstanbulkart yükleme hangi banka?

Yapı Kredi Mobil ile İstanbulkart’ınıza bakiye yüklemek çok kolay! Yapı Kredi Mobil ile Yapı Kredi bireysel kredi kartlarınız World Nakit Dijital ön ödemeli kartlarınızdan veya hesabınızdan İstanbulkart’ınıza hızlı ve kolay bir şekilde yükleme yapabilirsiniz.

İstanbul karta online para yükleniyor mu?

Evet, İstanbulkart’ına online olarak bakiye yükleyebilir veya mevcut bakiyeni görüntüleyebilirsin.

İstanbulkart a kredi kartıyla para yükleme nasıl yapılır?

Anlık yükleme yapmak için Bakiye Yükleme> Gözlem ekranı “Para Yükleme” kısmından hesabınızı veya kredi kartınızı seçtikten sonra belirlediğiniz tutarda İstanbulkart’ınıza yükleme yapabilirsiniz.

İstanbulkart bekleyen talimat nasıl yüklenir?

NFC destekli Android ve iOS telefonlarda, Ödemeler>İstanbulkart>Geçmiş İşlemler adımlarını izledikten sonra yükleme talimatı bekleyen işlemine tıklayıp İstanbulkart’ını telefonuna dokundurarak yüklemeyi otomatik olarak tamamlayabilirsin.

İstanbulkart ücreti ne kadar?

Uygulamaya konulan zamlı tarifeye göre, Anonim İstanbulkart 13 liradan 25 liraya yükseldi. Öğrenci, öğretmen ve 60 yaşını dolduranların toplu ulaşımda kullandığı İndirimli İstanbulkart, engellilerin de kullandığı Ücretsiz Kart ile Mavi Kart yüzde 75 zamla 20 liradan 35 liraya yükseldi.

Öğrenci akbili aylik kac para 2022?

İSTANBUL ÖĞRENCİ AKBİLİ NE KADAR OLDU? İstanbul’da ulaşıma yapılan yüzde 40 zammından öğrencilerin muaf olması kararlaştırıldı. Bu kapsamda aylık öğrenci abonman ücreti 78 TL olarak alınmaya devam edilecek. 3.74 TL’ye yükselen tek geçişlik öğrenci biletinde de 2.67 TL’lik eski tarife uygulanmaya devam edilecek.

Öğrenci akbili tek basım ne kadar 2022?

Yeni kararla birlikte, 3.74 TL olan tek basım ücreti 2.67 TL’ye indi. Öğrenciler, ilk basımda artık 2.67 TL ödeme yapacak. Birinci aktarma ücreti de 1.63 TL’den 1.17 TL’ye düştü. Önceki hesapta 3,74 TL’ye şehirdeki metroları kullanan öğrenciler; yeni kararla beraber 2,67 TL ödeme yapacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published.