Istanbul Havalimanından Bursa Ya Nasıl Gidilir?

HAVAİST otobüsleri ile İstanbul Havalimanı’ndan Sabiha Gökçen’e gelen yolcular ardından İstanbul Konfor Seyahat otobüsleri ile Bursa’ya devam ediyor. İstanbul Havalimanı’ndan Bursa’ya gitmek yaklaşık 3 saat 45 dakika sürüyor. Bilet ücreti ise 100 TL.

Istanbul havalimanı BURULAŞ otobüsleri nereden kalkıyor?

BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali’nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

Bursa istanbul havalimanı kaç TL?

İlk yolcularını Bursa Terminalden alan BURULAŞ otobüsü ardından Gemlik (Oksijen AVM) – Orhangazi (Oksijen AVM) ve Yalova (Oksijen AVM) ‘den yolcuları alıp İstanbul’a devam ediyor.Bursa’dan İstanbul Havalimanı’na yolculuk yaklaşık 3 saat 45 dakika sürüyor. Bursa İstanbul Havalimanı bilet ücreti ise 115 TL.

BURULAŞ Bursa Istanbul Havalimanı kaç saat?

Bursa – İstanbul Havalimanı arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 3 saat 56 dakika sürmektedir.

Bursa’ya hangi havalimanı yakın?

Sabiha Gökçen Havalimanı Bursa’ya oldukça yakın olup, bu noktadan sonra kara yolu ile Bursa’ya ulaşımınızı sağlamanız mümkündür.

BBUS nereden kalkıyor?

BBBUS otobüslerimiz 22.10.2019 tarihi itibariyle, Bursa Şehirler arası Otobüs Terminali’nde ki 94-95-96-97-98-99 numaralı peronlardan hareket etmektedir.

Istanbul havalimanı hangi otobüs gider?

2. İstanbul Havalimanı’na Otobüsle Nasıl Gidilir? İstanbul Havalimanı’na, İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 numaralı hatları ile ulaşabiliyorsunuz.

Bursa Havaş nereden kalkıyor?

BBBUS Burulaş Otobüsleri; Sabiha Gökçen Havalimanı Otobüs Durağından Hareket etmektedir.

Burulaş Sabiha Gökçen kaç TL?

Burulaş Bbbus Otobüs Fiyat Tarifesi

Burulaş’ın Sabiha Gökçen havaalanı – Bursa arası yaptığı otobüs yolculuğunun bilet fiyatı 100 TL.

Burulaş Bursa İstanbul ne kadar?

Güncel sefer ve hat bilgilerine BURULAŞ üzerinden ulaşabilirsiniz.

BURULAŞ-BBBUS.

Destinasyon Ücret
Bursa 150​ ​TL

Bursa’dan Sabiha Gökçen Havaalanına nasıl gidilir?

Bursa Sabiha Gökçen havalimanı arası yolculuklar artık daha kolay. Bursa otogarından Sabiha Gökçen havalimanına gidişin en kolay yolu Nilüfer Turizm’i tercih etmektir. Nilüfer Turizm Türkiye’nin her yerinde sizlere hizmet verdiği gibi Bursa Sabiha Gökçen arasında da hizmet vermektedir.

See also:  Istanbul Avm Nerede?

Bursada kaç tane havaalanı var?

Edip TEKİN/BURSA, (DHA) – BURSA’da, Yenişehir Havaalanı’nın açılmasının ardından 2001 yılında kapatılan Yunuseli Havaalanı, 16 yıl aradan sonra Büyükşehir Belediyesi tarafından yeniden hizmete açıldı.

Bursadan hangi illere uçak var?

Bursa’yı İstanbul, Ankara, Adana, Diyarbakır, Samsun, Trabzon, Sivas, Van, Erzurum, Kayseri ve Gaziantep’e hava ulaşımı ile bağlamak için kolları sıvayan Borajet, Samsun seferiyle Yenişehir Havaalanı’ndan 11 il yapılacak uçuşların ilkini başlattı.

Leave a Reply

Your email address will not be published.