Istanbul Havalimanı Ndan Esenler Otogara Nasıl Gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Esenler’e gitmek için HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. İstanbul Havalimanı’ndan Esenler Otogarı’na giden HAVAİST otobüsüne binip Otogar’da inmelisiniz. Ardından Otogar’dan M1B metro hattına binerek Esenler’de gitmek istediğinizi yere gidebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı Esenler Otogar kaç TL?

Otogar’dan İstanbul Havalimanı’na Taksilerle yaklaşık yolculuk süresi 40 – 50 dakika civarındadır. Hava ve yol koşullaırna göre değişiklik gösterebilir Esenler Otogar ile İstanbul Havalimanı arası tahmini taksi ücreti 270 -290 TL arasındadır.

Havaist Otogar nereden kalkıyor?

Esenler Otogar Yolu HAVAİST durağı, otogarın hemen çıkışında köprü altında bulunan ‘Otogar Yolu’ İETT durağında bulunmaktadır. Otogar Yolu HAVAİST durağının tam konumunu ve sokak görüntüsünü aşağıdaki haritalarda bulabilirsiniz. HAVAİST Duraklarında Bu Tarz Durak Levhası Bulunmaktadır.

Istanbul Havalimanından Bayrampaşa otogara nasıl gidilir?

İstanbul Havalimanı’ndan Esenler Otogarı’na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. İstanbul Havalimanı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde Esenler (Bayrampaşa) Otogarı ‘na ulaşabilirsiniz.

Havaist ücreti ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

Otogardan HAVAİST ne kadar sürüyor?

– Esenler Otogar ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi/sefer süresi 75 dakikadır. Bu süre Hava ve yol koşullarına göre değişiklik gösterebilir.

HAVAİST ücret ödeme nasıl yapılır?

Ödeme yöntemleri nelerdir? Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

See also:  Istanbul Şirinevler Nereye Bağlı?

Yeni havalimanı HAVAİST nereden kalkıyor?

Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.30 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır.

Otogardan havalimanına nasıl gidilir?

Esenler Otogarı’ndan İstanbul Havalimanı’na gitmenin en kolay yolu HAVAİST otobüsleri. Esenler (Bayrampaşa) Otogarı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerine binerek hızlı ve konforlu bir şekilde İstanbul Havaalanı’na ulaşabilirsiniz.

Havabüs akbil geçiyor mu?

HAVABUS otobüslerinde İstanbul Kart ve kredi kartı geçerli değildir. 6 yaşına kadar olan çocuklar ise ücretsiz seyahat edebilmektedir. Taksim’den son otobüs 01.00’da, ilk otobüs gece yarısı 03.30’da hareket etmektedir.

Sabiha Gökçenden Esenler otogara nasıl gidilir 2022?

İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı ile Esenler Otogar arasındaki 52 kilometrelik mesafeye gidebilmek için kullanabileceğiniz en kolay ve zahmetsiz ulaşım aracı kesinlikle taksiler. Aktarma yapmadan, direkt olarak otogara gidebileceğiniz taksilerle yolculuk trafiğe bağlı olarak ortalama 70 – 80 dakika sürecektir.

Istanbul Havalimani Taksim Taksi kac para?

İstanbul Havalimanı’ndan Taksim’e taksi fiyatı ne kadardır? İstanbul Havalimanı’ndan (IST) şehir merkezindeki Taksim bölgesine yolculuk ücreti yaklaşık 15,0€/17.65$ (150₺) olup seyahat süresi yaklaşık 40 dakikadır.

HAVAİST e nasıl binilir?

21 Mart 2020 itibariyle Havaist bilet satış noktalarından nakit para ile bilet satın alarak araçlara binebilirsiniz. Havaist araçları içerisinde nakit para ile seyahat edilemez.

İstanbul Havalimanı HAVAİST kaçıncı katta?

Bu nedenle bazı durumlarda yolcularımız bir alt kata (15, 16, 17 numaralı kapılar) yönlendirilerek karşılama yapılabilir. – En alt katta aynı zamanda HAVAİST ve İETT otobüsleri de bulunmaktadır.

HAVAİST Tüyap Havalimanı kaç saat?

Tüyap ile İstanbul Havalimanı arası Havaist Havalimanı Otobüsleri ile yaklaşık yolculuk süresi 70 dakikadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.