Istanbul Havalimanı Na Nasıl Gidilir?

Anadolu Yakası’ndan İstanbul Havalimanı’na gitmek için Anadolu Yakası’nın Kadıköy, Sancaktepe ve Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan HAVAİST otobüslerini kullanabilirsiniz. Ayrıca Kavacık Köprüsü üzerinden de HAVAİST otobüsleri geçmektedir. Köprü altındaki duraktan binerek havalimanına gidebilirsiniz.

İstanbul Havalimanı hangi otobüs gider?

İstanbul Havalimanı’na Otobüsle Nasıl Gidilir? İstanbul Havalimanı’na, İETT’nin H-1, H-2, H-3, H-6, H-7, H-8 numaralı hatları ile ulaşabiliyorsunuz. İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değil.

Istanbul havalimanına Metro ile nasıl gidilir?

* Havalimanı ile şehir merkezi arasında henüz bir Metro hattı yok. Ancak, halen süre, Gayrettepe’den İstanbul Yeni Havalimanı güzergahını da kapsayan M11 hattının inşası tamamlandıktan sonra metro ile ulaşım mümkün olacak.

HAVAİST ücreti ne kadar?

Son yayınlanan Havaist ücret tarifesine göre en düşük miktar 21 lira iken en yükseği ise 32 TL’dir. Havaist ücret farklılıkları yolculuk mesafesine göre belirlenmektedir. Haftanın 7 günü 24 saat hizmet veren otobüslerde ödemeler sadece ‘İstanbulkart’ ve kredi kartı ile yapılabiliyor.

Yeni havalimanı HAVAİST nereden kalkıyor?

Levent’e uğradıktan sonra İstanbul Havalimanı’na hareket etmektedir. 06.30 seferimiz Beşiktaş Meydan durağımızdan kalkış yapmaktadır.

Istanbul yeni Havalimanı’na otobüsler nereden kalkıyor?

İstanbul Yeni Havalimanı’ndan şehir merkezine olan otobüs hatları şu şekilde: Beylikdüzü Tüyap, Otogar, Bakırköy,Beşiktaş, Alibeyköy Cep Otogarı, Kadıköy, Hacıosman, Tepeüstü, Arnavutköy, Kemerburgaz, Sarıyer, Başakşehir, Bahçeşehir, Mahmutbey Metro, Halkalı ve Mecidiyeköy.

Metrobüs ile yeni havalimanına nasıl gidilir?

Havalimanı’ndan Taksim’e giden HAVAİST araçlarına binip Zincirlikuyu durağında indiğinizde, aynı zamanda Zincirlikuyu Metrobüs İstasyonuna da gelmiş olursunuz.

İstanbul Havalimanı metro gider mi?

38 km uzunluğundaki metro, 2022’nin sonunda ise 34 km uzunluğundaki İstanbul Havalimanı ile Halkalı’yı birbirine bağlayacak. Yeni metro tam anlamıyla faaliyete geçtiğinde, yolcuların havalimanından şehir merkezine ulaşımı daha kolay olacak ve havalimanı yollarındaki trafik sıkışıklığını azaltacak.

See also:  Istanbul Ulus Pazarı Hangi Gün?

Istanbul Havalimanı’na hangi metro gider?

M11 (U1) (Gayrettepe – İstanbul Havalimanı – Halkalı) Metro Hattı, İstanbul’un Avrupa yakasında, Gayrettepe, İstanbul Havalimanı ve Halkalı’yı birbirine bağlayacak olan yaklaşık 69 km uzunluğundaki hızlı metro projesidir.

Havaalanına metro gidiyor mu?

İstanbul Havalimaı ile şehir merkezi arasında hizmet verecek Metro çalışmalarına başlanmıştır. Ancak şu anda İstanbul Yeni Havalimanı’nda METRO HİZMET VERMEMEKTEDİR.

HAVAİST nakit ödeme var mı?

Araç içerisinde kredi, banka kartı ile yapabilir ya da mobil uygulamamızdan ve internet sitemizden temassız ve güvenli ödeme sağlayabilirsiniz. Nakit ile ödeme için duraklarımızda ve havalimanında bulunan gişemizde nakit karşılığında QR kodlu bilet satılmaktadır.

HAVAİST ücretsiz mi?

Havaist-Vodafone Promosyon Kodu ile araçlarımıza ücretsiz biniş sağlamak isteyen yolcularımız ‘Vodafone Yanımda’ uygulamasına girdikten sonra Fırsatlar Dünyası adımından Seyahat seçeneğini tıklayacaklar. Burada çıkan seçeneklerden ‘Havaist’te Ücretsiz Transfer’i seçmeleri gerekmektedir.

Havabüs ücreti ne kadar?

Sabiha Gökçen Havalimanı – Kadıköy ve Havalimanı – Taksim arasında hizmet veren HAVABUS otobüsleri ile kişi başı 39.00 ve 52.50 TL ücret karşılığında seyahat edebilirsiniz. Otobüsler beyaz renkli olup, Sabiha Gökçen Havalimanı hareket noktası terminal binası gelen katı çıkışı karşısındadır.

Havaistte abonman geçerli mi?

Havaist Otobüsleri Ödeme Seçenekleri

İstanbul kart ödemelerinde indirimli kartlar ve aylık abonmanlar geçerli olmaz. Havaist uygulaması üzerinden ödeme yapmak için, akıllı telefona indirilen Havaist uygulaması üzerinden bilet alabilir ve çıkan karekod otobüse binerken kullanılabilir.

Havabüs ücreti nakit mi?

İETT ye bağlı İstanbul Havalimanı Otobüs hatlarında bilet ücreti 2 tam bilet olup indirimli tarife geçerli değildir. Öğrenci, Öğretmen, Emekli indirimi buulunmamaktadır. İstanbulkart ile Tam bilet :7,67 TL olup 2 Tam bilet ücreti 15,34 TL’dir. Otobüslerde Nakit para geçmemektedir.

See also:  Istanbul Izmir Uçak Bileti Ne Kadar?

HAVAİST istanbul kart geçerli mi?

Havaist’e binerken ödemeler bilet satış noktaları veya belirlenen ara duraklardan nakit olarak, araç içerisinde banka/kredi kartı ile yapılabilir, ayrıca biniş öncesinde Havaist mobil uygulaması veya hava.ist web adresi üzerinden online ödeme ile araçlara binişte kullanmak üzere QR kod alınabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.