Istanbul Çanakkaleye Nasıl Gidilir?

İstanbul’dan Çanakkale’ye gitmek için kara yolu, deniz yolu ve hava yolundan birini tercih edebilirsiniz. Çanakkale Havalimanı ’nda son bulacak, 1 saatten bile kısa süren uçak yolculuğu en cazip seçenek gibi gözükse de, otobüsle ya da kendi aracınızla da kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Hangi şehirlerden Çanakkale’ye gidilir?

İstanbul (Türkiye) şehrinden Çanakkale (Türkiye) şehrine trenle nasıl gidilir (237km). Tren biletinizi online satın alın. Bilet fiyatlarını bulun. Detaylı bilgiler ve tarifeler. Tren ile seyahat ederek İstanbul şehrinden Çanakkale şehrine gitmek için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun.

Hangi illerden Çanakkale’ye gidilir?

İstanbul’dan araba ile ulaşımı kolay olan Çanakkale’ye değişik yol güzergahları vardır. İstanbul Yenikapı vapuru ile Bandırma iskelesine gidildiğinde karayolu mesafesi azaltılmış olur. Feribot seferi 2 saat kadar sürer.

Hangi şehirden Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız?

Tren ile seyahat ederek İstanbul şehrinden Çanakkale şehrine gitmek için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun. Aşağıdaki rezervasyon linkleri üzerinden tren biletinizi online satın alın. Seyahat rotanız bu şekilde olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.