Istanbul Çanakkale Ye Nasıl Gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası’ndan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız, öncelikle İzmit ve ardından Bursa yolunu takip etmeniz gerekiyor. Bursa’dan sonra sırasıyla Karacabey ve Bandırma’ya ulaşacaksınız. Çanakkale merkeze ulaşmak için ise Biga ve Lapseki’yi takip etmeniz yeterli. Toplam yolculuğunuz yaklaşık 7 saat sürecek.

Istanbuldan Çanakkaleye gemiyle nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale’ye ulaşım mümkündür. Feribot Seferleri aşağıda belirtilmiştir. Güncel Fiyat ve Sefer bilgilerine www.ido.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Istanbul Çanakkale feribot kaç para?

TOPÇULAR FERİBOT FİYATLARI NE KADAR? Eskihisar Topçular feribot ücreti 2021 itibariyle otomobiller için tek yön 95 TL olarak belirlenirken gidiş dönüş ücreti 180 TL olarak belirlendi. 24 saat boyunca sefer yapılmaktadır.

Istanbul Çanakkale kaç km ve nasıl gidilir?

Anadolu yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 7 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 508 km’ dir. Detaylı harita için lütfen tıklayınız.

İstanbul Çanakkale feribot kaç saat sürer?

İstanbul’dan gelen misafirlerimiz Gelibolu Yarımadasından Çanakkale’ye geçmeleri için 2 alternatif bulunmaktadır. Bunlardan ilki Eceabat ilçesi ile Çanakkale arasındaki 24 saat çalışan araba alan GESTAŞ feribotlarıdır. Toplam geçiş süresi 25 dakikadır.

İstanbul Çanakkale arası kaç saat sürer?

İstanbul – Çanakkale arası kaç saat? İstanbul – Çanakkale arası yolculuk süresi otobüs veya arabayla ortalama E84 üzerinden 3 saat 50 dakika (368 km), O-5 üzerinden 3 saat 50 (358 km) dakikadır.

Istanbul Çanakkale feribot seferi var mı?

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale’ye ulaşım mümkündür. Feribot Seferleri aşağıda belirtilmiştir. Güncel Fiyat ve Sefer bilgilerine www.ido.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Feribotu kaç TL?

Bayram öncesi yapılan zammın akabinde 95 lira olan araç geçişi 135 liraya, 6,50 olan yaya geçişi ise 10 liraya, kamyon geçiş ücreti 136 TL’den 295 TL’ye yükseldi.

See also:  Ejderha Nefesi Nerede Satılır Istanbul?

Çanakkale istanbul deniz ulaşımı var mı?

Şuan için bu tarz hizmet veren bir feribot maalesef bulunmamaktadır. Çanakkale’den feribot ile Eceabat’a geçip, sırayla Gelibolu, Keşan, Malkara, Tekirdağ üzerinden İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

Çanakkale Eceabat feribot ücreti ne kadar?

2022 GESTAŞ A.Ş Otomobil feribot ücreti ne kadar oldu? Çanakkale feribot seferi ücretlerine bir zam daha geldi. Böylece 95 lira olan araç geçişi, 135 liraya,136 lira olan kamyon geçiş ücreti 295 lira, 265 lira olan TIR geçiş ücreti 400 lira, 25 TL olan motosiklet ücreti 40 TL oldu.

Çanakkale feribot günübirlik ne demek?

Günübirlik kampanyası, Gestaş’ın boğaz hattı geçişlerinde aynı gün içerisinde geri dönüşlerde yolcularına sunduğu indirimli geçiş uygulamasıdır. Boğaz hatlarında Otomobil ve Motosiklet araç tipleri için Günübirlik geçişlerde, aynı gün içerisindeki geri dönüşte nakit fiyatın %50’si oranında indirim uygulanır.

Yenikapı Bandırma feribot ücreti ne kadar?

Yenikapı ve bandırma feribot fiyatları 2022 yılında Bandırma Yenikapı – Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygular. Aynı zamanda fiyatlar anlık olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle de şu anda yansıtılan fiyatlar ise, 48 TL ile 72 TL arasındadır. Ekonomi sınıfı ise, 61 TL’den başlar.

İstanbul çanakkale arası Otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Çanakkale arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 3 dakika sürmektedir.

İstanbul çanakkale arası Otobüsle kaç km?

Tam olarak 320 kilometre otobüs yolculuğu mesafesine sahip olan bu güzergah üzerinde 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir.

Kamil Koç İstanbul çanakkale kaç saat?

Kamil Koç ile İstanbul’dan Çanakkale’ye Seyahat

İstanbul Çanakkale arası yaklaşık olarak 350 kilometre mesafededir ve sefer yaklaşık olarak 5.5 saat sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.