Istanbul Çanakkale Nasıl Gidilir?

İstanbul Anadolu Yakası’ndan Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız, öncelikle İzmit ve ardından Bursa yolunu takip etmeniz gerekiyor. Bursa’dan sonra sırasıyla Karacabey ve Bandırma’ya ulaşacaksınız. Çanakkale merkeze ulaşmak için ise Biga ve Lapseki’yi takip etmeniz yeterli. Toplam yolculuğunuz yaklaşık 7 saat sürecek.

Hangi şehirlerden Çanakkale’ye gidilir?

İstanbul (Türkiye) şehrinden Çanakkale (Türkiye) şehrine trenle nasıl gidilir (237km). Tren biletinizi online satın alın. Bilet fiyatlarını bulun. Detaylı bilgiler ve tarifeler. Tren ile seyahat ederek İstanbul şehrinden Çanakkale şehrine gitmek için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun.

Hangi illerden Çanakkale’ye gidilir?

İstanbul’dan araba ile ulaşımı kolay olan Çanakkale’ye değişik yol güzergahları vardır. İstanbul Yenikapı vapuru ile Bandırma iskelesine gidildiğinde karayolu mesafesi azaltılmış olur. Feribot seferi 2 saat kadar sürer.

Hangi şehirden Çanakkale’ye gitmek istiyorsanız?

Tren ile seyahat ederek İstanbul şehrinden Çanakkale şehrine gitmek için lütfen aşağıdaki bilgileri okuyun. Aşağıdaki rezervasyon linkleri üzerinden tren biletinizi online satın alın. Seyahat rotanız bu şekilde olabilir.

Istanbuldan Çanakkaleye arabalı feribotla nasıl gidilir?

İstanbul Yenikapı – Bandırma iskelesi arasında çalışan hızlı feribot kullanılarak Çanakkale’ye ulaşım mümkündür. Feribot Seferleri aşağıda belirtilmiştir. Güncel Fiyat ve Sefer bilgilerine www.ido.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Istanbul Çanakkale feribot kaç dakika?

İstanbul’dan gelen misafirlerimiz Gelibolu Yarımadasından Çanakkale’ye geçmeleri için 2 alternatif bulunmaktadır. Bunlardan ilki Eceabat ilçesi ile Çanakkale arasındaki 24 saat çalışan araba alan GESTAŞ feribotlarıdır. Toplam geçiş süresi 25 dakikadır.

Istanbul Çanakkale kaç km ve nasıl gidilir?

Anadolu yakasından Çanakkale şehir merkezi arası ortalama 7 saat sürmektedir. Yaklaşık mesafe ise 508 km’ dir. Detaylı harita için lütfen tıklayınız.

İstanbul Çanakkale arası kaç saat sürer?

İstanbul – Çanakkale arası kaç saat? İstanbul – Çanakkale arası yolculuk süresi otobüs veya arabayla ortalama E84 üzerinden 3 saat 50 dakika (368 km), O-5 üzerinden 3 saat 50 (358 km) dakikadır.

See also:  Zalim Istanbul Ceren Kim?

İstanbul Çanakkale arası otobüsle kaç saat sürer?

İstanbul – Çanakkale arası otobüs yolculuğu ortalama olarak 5 saat 3 dakika sürmektedir.

Çanakkale İstanbul deniz ulaşımı var mı?

Şuan için bu tarz hizmet veren bir feribot maalesef bulunmamaktadır. Çanakkale’den feribot ile Eceabat’a geçip, sırayla Gelibolu, Keşan, Malkara, Tekirdağ üzerinden İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

Çanakkaleden karşıya nasıl geçilir?

Bireysel seyahatlerinizde otomobiliniz için en kısa ve hızlı geçiş hattı Çanakkale – Kilitbahir feribot hattıdır. Feribot yolculuğu 7-8 dk sürmektedir ve ücret olarak en uygun feribot hattıdır. 24 saat içerisinde gidiş dönüş indiriminden yararlanabilirsiniz. Eceabat – Kilitbahir arası yaklaşık 2-3 km mesafededir.

Yenikapı Bandırma feribot ücreti ne kadar?

Yenikapı ve bandırma feribot fiyatları 2022 yılında Bandırma Yenikapı – Bostancı seferlerinde İDO esnek fiyat tarifesini uygular. Aynı zamanda fiyatlar anlık olarak değişkenlik gösterir. Bu nedenle de şu anda yansıtılan fiyatlar ise, 48 TL ile 72 TL arasındadır. Ekonomi sınıfı ise, 61 TL’den başlar.

Çanakkale feribot ücreti ne kadar?

Bayram öncesi yapılan zammın akabinde 95 lira olan araç geçişi 135 liraya, 6,50 olan yaya geçişi ise 10 liraya, kamyon geçiş ücreti 136 TL’den 295 TL’ye yükseldi.

Çanakkaleden istanbula feribotla nasıl gidilir?

Şuan için bu tarz hizmet veren bir feribot maalesef bulunmamaktadır. Çanakkale’den feribot ile Eceabat’a geçip, sırayla Gelibolu, Keşan, Malkara, Tekirdağ üzerinden İstanbul’a ulaşabilirsiniz.

Eceabat Çanakkale feribot kaç para?

2022 GESTAŞ A.Ş Otomobil feribot ücreti ne kadar oldu? Çanakkale feribot seferi ücretlerine bir zam daha geldi. Böylece 95 lira olan araç geçişi, 135 liraya,136 lira olan kamyon geçiş ücreti 295 lira, 265 lira olan TIR geçiş ücreti 400 lira, 25 TL olan motosiklet ücreti 40 TL oldu.

See also:  Istanbul Hes Kodu Nasıl Yüklenir?

İstanbul çanakkale arası Otobüsle kaç km?

Tam olarak 320 kilometre otobüs yolculuğu mesafesine sahip olan bu güzergah üzerinde 2 adet otobüs firması sefer düzenlemektedir.

İstanbul çanakkale arası kaç saate düşecek?

İstanbul-Çanakkale arası 2.5 saate düşecek.

Kamil Koç İstanbul çanakkale kaç saat?

Kamil Koç ile İstanbul’dan Çanakkale’ye Seyahat

İstanbul Çanakkale arası yaklaşık olarak 350 kilometre mesafededir ve sefer yaklaşık olarak 5.5 saat sürmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.