Istanbul Buz Pateni Nerede Var?

İstanbul’da buz pateni yapılacak yerler Buz Dünyası, İstanbul’un Bakırköy ilçesinde hizmet veren bir AVM içerisinde yer almaktadır. Kapalı bir buz pateni pisti olan Buz Dünyası, İstanbul’da en çok ziyaret edilen pistlerden biridir.

Ne kadar pahalı bir buz pateni pisti var?

Burada 40 dakikalık bir buz pateni keyfi maliyeti sadece 40 TL, ailenizle bu keyfi yaşamak istiyorsanız indirimli paket avantajı da bulunuyor. Yenibosna Airport Outlet Avm’nin içerisinde faaliyet gösteren buz pateni pisti, civardaki çocuklar ve yetişkinler tarafından en çok tercih edilen eğlence alanlarından.

Hangi haftalar buz pateni dersi alabiliyorsunuz?

Burada çocuklarınızın buz pateni dersi almasını sağlayabilir ve buz hokeyi takımına girmesine yardımcı olabilirsiniz. Özel eğitim alabileceğiniz Airport İstanbul’un hafta içi ve hafta sonu olmak üzere iki ayrı eğitim programı var. Mekan hergün saat 10:00’da açılıp 22:00’a kadar hizmet veriyor.

Hangi şehirde en iyi buz pisti var?

Siz de buz pateni sevenlerden ya da buz pateni kaymayı öğrenmek isteyenlerdenseniz İstanbul’daki en iyi buz pistleri yazımızdan kendinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Henüz daha taze olan 1000m²’lik buz pisti Uniq İstanbul ve Vega Ice işbirliğiyle açıldı.

Istanbulda hangi Avmde buz pateni var?

Metrocity AVM’nin içerisinde bulunan Icessporto, 3 yaştan 45 yaş grubuna kadar olan geniş bir kitleye hitap ediyor. İstanbul’daki en büyük buz pistlerinden biri olan Icessporto’da minikler için figür yarışmaları ve buz hokeyi turnuvaları da yapılıyor.

Mall of Istanbul’da buz pateni var mı?

Her yaştan ziyaretçinin doyasıya tadını çıkarabileceği kızak ve buz pateni pisti, Mall of İstanbul’da 3 ay boyunca açık kalacak. Kış aylarının keyifli yönünü yaşatmayı amaçlayan festival kapsamında, pist etrafına kurulan kiosklarda sıcak çikolata, sahlep ve kestane gibi kış aylarına özgü lezzetler satışa sunulacak.

See also:  Istanbul Kafeler Ne Zaman Açılacak?

Buz pisti ne kadara mal olur?

İyi bir bakım ve koruma gereksinimine sahip olan doğal buz pistlerinin yatırım maliyetleri, projelendirilen alanın büyüklüğüne göre değişiklik göstermektedir. Ortalama 200 m2 bir alana kurulan doğal buz pateni pistinin yatırım maliyeti yaklaşık olarak 450.000 TL ile 500.000 TL arasındadır.

Sancaktepe’de buz pisti nerede?

Karnelerini alan çocuklar, heyecanla buz pistine koştu. Samandıra Kültür Merkezi içinde bulunan alanda hizmete açılan buz pisti dört mevsim hizmet verecek şekilde tasarlandı. Tesis, doğal buzla çalışır hale dönüştürülerek yılın her günü hizmet verecek şekilde modernize edildi.

Volkswagen Arena Buz Pisti ne kadar?

Buz pisti, uygun fiyatıyla da herkesin bu deneyimi yaşamasına fırsat veriyor. Pistteki 40 dakikalık deneyim 20 TL iken, ailece buz paten keyfi yapmak isteyenlere de indirimli paket fiyat avantajı sunuluyor. Yeni başlayanlar için 60 TL( 40 dk.), orta seviye ve ileri seviye için 90 TL’lik (40 dk.)

Buz pateni çeşitleri nelerdir?

Buz pateni genel olarak estetik ağırlıklı ve bireysel ya da çiftlerle yapılan; Artistik Buz Pateni ve karşılıklı iki takım arasında gol atarak mücadele edilen Buz Hokeyi şeklinde satandardize edilmiştir. Kış sporu olarak bilinmekle birlikte artık kapalı alan buz pistlerinde yıl boyu yapılabilmektedir.

Mall OFTA Hangi mağazalar var?

Bilgisayar & Elektronik Mağazaları

 • Apple.
 • Bimeks.
 • Enplus.
 • LG.
 • Siemens.
 • Sony.
 • Teknosa.
 • Vatan Bilgisayar.
 • Buz pateni pisti hangi Avm’de var?

  Bahçelievler Metroport Alışveriş Merkezi’nde Flash Ice Buz Pisti, Eyüppark Alışveriş Merkezi’nde Flash Ice Buz Pisti’nin bir diğer şubesi ve Beylikdüzü Perlavista Alışveriş Merkezi’nde Flash Ice Buz Pisti’nin üçüncü şubesi, Vialand Alışveriş ve Eğlence Merkezi’nde Ice Club Buz Pateni Pisti, Avcılar Pelican Mall

  See also:  Istanbul Kart Hes Kodu Nasıl Tanımlanır?

  Mall of İstanbul kim yaptı?

  Mall of İstanbul – İstanbul – Torunlar GYO.

  Buz pateni kolay mı?

  Buz pateni zordur ve yıllarca pratik yapmayı gerektirir. İlk başlarda biraz bunalabilirsin, ama yine de haftada birkaç kez pratik yap.

  Buz pisti nasıl?

  Doğal buz pistlerinde, pistin tabanında bulunan su, yine bu tabanın altında bulunan soğuk hava üreten cihazlar ile ortam sıcaklığı düşürülerek soğutulur ve dondurulur. Suni buz pateni pistlerinde ise su yerine mekanik olarak donmuş veya sudan daha çabuk donan kimyasallar kullanılır.

  Sentetik Buz Pisti ne demek?

  VegaIce Sentetik Buz Pisti panelleri özel bir plastik madde olan polimerden oluşmaktadır. Bu sayede gerçek buz ile yüksek benzerlik özelliğine sahip olmakta ve adeta gerçek buzda kayıyor hissi vermektedir.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.