Istanbul Avm Nerede?

İstanbul Cevahir Alışveriş Merkezi Nerede? AVM, Şişli’de Büyükdere Caddesinde bulunuyor. Taksim yönünden geliyorsanız, Büyükdere Caddesini takip, Mecidiyeköy Meydanına varmadan AVM’yi görürsünüz. Metroyla gelmek daha rahattır.

İstanbul AVM kaç şubesi var?

İstanbul’da toplam 147 adet AVM bulunuyor. İstanbul’u 38 AVM ile Ankara, 28 AVM ile İzmir izliyor.

Isfanbul AVM hangi durakta?

METRO İLE ULAŞIM

Aşağıdaki metro hatları ile Veysel Karani Akşemsettin durağında inerek ring servislerimiz ile İsfanbul Alışveriş Caddeleri’ne kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.

Mall of İstanbul hangi metro durağında?

Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir – Metrokent metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından M9 Bahariye metrosuna bininiz. Masko Mall of İstanbul durağında inininiz.

Mall of İstanbul semt olarak nerede?

Bu AVM, şehrin en gelişmiş bölgeleri arasında sayılan Başakşehir’ de yer almaktadır. Mall Of İstanbul binası, Atatürk Havalimanı’nı TEM yoluna bağlayan Basın Ekspres hattı üzerinde yer almaktadır.

Istanbulda kaç tane AVM var 2021?

İstanbul’da 2021’in sonuna kadar 11 yeni AVM açılacak!

Colliers Internationel Türkiye Gayrimenkul Piyasası Raporu 2019 İlk Yarı Raporu’na göre; İstanbul’da toplam 121 adet AVM var ve 2021 yılı sonuna kadar bu stoka eklenecek olan 11 yeni AVM bulunuyor

Türkiyenin en büyük AVM si nerede?

Forum İstanbul 495 bin metrekarelik inşaat alanı ile Türkiye’nin en büyük alışveriş merkezi olan Forum İstanbul, Avrupa’nın da en büyüklerinden biri. Bu dev alışveriş merkezinin 176.245 metrekarelik kiralama alanı bulunmakta olup, bünyesinde 286 marka barındırıyor.

Vialand Hangi otobüs durağında?

Eyüp bölgesinde bulunan VİALAND AVM konumuna en yakın otobüs durağı hangisidir? Adnan Menderes Caddesi durak, Eyüp içindeki VİALAND AVM konumuna en yakındır.

Vialand nasıl gidilir minibüs?

Gaziosmanpasa bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Vialand adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 36ES, 37E, 399C, 49G, 55T.
  2. Metro: M1B, M7.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-11, MİNİBÜS: A-27, MİNİBÜS: A-34.
See also:  Istanbul Sözleşmesi Kim Hazırladı?

Toriuma gitmek için hangi durak?

Ozan Koltuk – Torium AVM ‘Haramidere Sanayi’ metrobüs durağının önünde bulunuyor. Otobüs ile Torium Alışveriş Merkezi’ne ulaşmak için ‘Haramidere Sanayi Sitesi’ durağında inmelisiniz.

Mall of İstanbul metro ile nasıl gidilir?

Mall of İstanbul’a, doğrudan metro ile ulaşım bulunmuyor. Ancak Yenikapı- Bağcılar metro hattından, Kirazlı metrosuna geçiş yapılıp İkitelli metroda inildiği takdirde Mall Of Istanbul’a ait ücretsiz servisler bulunuyor.

Mall of İstanbul hangi metrobüs durağında?

Yenikapı’dan Bağcılar metrosuna bininiz. Kirazlı durağında ininiz ve Başakşehir metrosuna aktarma yapınız. İkitelli Sanayi durağından Mall of İstanbul’a giden ücretsiz müşteri servisleri hizmet vermektedir. Metrobüs ile:Yenibosna durağında ininiz.

141 m ile Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Küçükçekmece bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of İstanbul C Blok adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 141M, 144M, 146T, 76O, 89F.
  2. Metro: M9.
  3. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-30, MİNİBÜS: A-47.

Mall of İstanbul hangi dolmuş?

Bu Minibüs / Dolmuş hatları Mall Of İstanbul yakınından geçiyor: MİNİBÜS: A-06, MİNİBÜS: A-215, MİNİBÜS: A-47.

Mall of İstanbul hangi Otobüs gider?

Bu Otobüs hatları MALL OF İSTANBUL ( SAAT&SAAT) yakınından geçiyor: 144M, 146B, 76O, 78C, 79F, HT10.

Arnavutköy Mall of İstanbul nasıl gidilir?

Arnavutkoy bölgesindeki en çok ziyaret edilen yerlerden Mall Of Arnavutköy adresine toplu taşıma ile nasıl gidilir burada bulabilirsiniz.

  1. Otobüs: 336H, 336M, 36AS, 36AY, 36CB, MK22.
  2. Minibüs / Dolmuş: MİNİBÜS: A-15, MİNİBÜS: A-74.

Leave a Reply

Your email address will not be published.