Istanbul Akvaryum Florya Nasıl Gidilir?

İstanbul Akvaryum Nerede, Nasıl Gidilir? Kendi aracınızla Sahil yolundan; Florya tabelalarını takip etmeniz yeterli. Eğer E5 üzerindeyseniz Bakırköy sahil yolu veya Ataköy sahil yoluna girip yine florya tabelalarını takip edebilirsiniz. Metrobüs ile: Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla geliniyor.

Hangi hatlar ile İstanbul akvaryum’a gidilebilir?

Metrobüs ile Florya Beşyol durağında inilip buradaki dolmuşlarla İstanbul Akvaryum’a gidilebilir. Buraya en yakın metrobüs durakları ise Sefaköy, Florya-Bağlar, Cennet Mah. İETT’nin BN1 Halkalı-Eminönü hattı ve BN2 Küçükçekmece-Eminönü hattı otobüslerini kullanarak, İstanbul Akvaryum’un hemen önünde bulunan Belediye Tesisleri durağında inilebilir.

Marmaray ile Florya akvaryuma nasıl gidilir?

Otobüsle gelmek isteyen ziyaretçilerimiz, Aqua Florya AVM önündeki İstanbul Akvaryum durağında inebilirler. Marmaray hattını tercih etmek isteyen ziyaretçilerimiz ise Üsküdar sahilinde bulunan istasyon üzerinden ulaşım sağlayarak Florya Akvaryum durağında iniş yapabilirler.

Florya Akvaryum hangi durakta?

Aqua Florya’nın eşsiz manzarası, enfes lezzet durakları ve seçkin mağazalarına en yakın durak, ‘İstanbul Akvaryum’ durağı. Aqua Florya’ ya metro / tren ile nasıl giderim? Gebze Halkalı banliyö hattı ile Florya Akvaryum durağında inerek kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz.

Akvaryum giriş ücreti ne kadar?

Akvaryum giriş ücreti yetişkin 129 TL, 2-12 yaş ve öğretmen, gazi, engelli ve 65 yaş üstüne 99 TL bilet fiyatı bulunuyor.Ziyaretçilerin maske takması zorunlu.Güncel bilet fiyatlarını ve online bilet almak için şu adresi kullanabilirsiniz.

Florya akvaryuma hangi otobüs gider?

Bu Otobüs hatları Florya Akvaryum yakınından geçiyor: 73B, BN1.

Marmaray Yenikapı Florya Akvaryum kaç dakika?

Halkalı-Gebze banliyö hattını kullanarak Bostancı’dan İstanbul Akvaryum’a 45 dakikada, Üsküdar’dan 35 dakikada, Sirkeci’den 20 dakikada, Yenikapı’dan 15 dakikada ve Taksim’den metro-banliyö aktarması ile 30 dakikada ulaşılabilecek.

Marmaray durakları neler?

 • Zeytinburnu İstasyonu.
 • Kazlıçeşme İstasyonu.
 • Yenikapı İstasyonu.
 • Sirkeci İstasyonu.
 • Üsküdar İstasyonu.
 • Ayrılıkçeşmesi İstasyonu.
 • Söğütlüçeşme İstasyonu.
 • Feneryolu İstasyonu.
 • See also:  Istanbul Tüyap Kitap Fuarı Nerede?

  Florya sahil hangi durak?

  Barbaros Cad durak, Bakirköy içindeki İstanbul Florya Sahil konumuna en yakındır.

  Florya Sosyal Tesisleri metrobüs hangi durak?

  Metrobüs ile tesise gitmek isteyenler ise metrobüsün Florya durağında inip buradan minibüslere binebilir. Özel araçla gidenler ise Bakırköy-Florya sahil yolundan Florya’ya kadar gidip tabelaları takip edebilir.

  Marmaray Aqua Florya’ya gidiyor mu?

  Bu Tren hatları Aqua Florya AVM yakınından geçiyor: MARMARAY (HALKALI – GEBZE).

  Akvaryum giriş ücreti ne kadar 2021?

  İstanbul Akvaryum 2021 güncel giriş fiyatı yetişkinler için 100TL, internet üzerinden alırsanız çok daha ucuza geliyor ve 70 TL. 2 yaş ve üzeri çocuklar ve öğrenciler için normalde 70 TL olan bilet fiyatları, internetten alırsanız 50 TL’ye geliyor. 0-2 yaş çocuklar için ücret alınmıyor.

  Forum Istanbul akvaryum giriş ücreti kaç TL?

  Çocuk Giriş Bileti 80 TL yerine 59 TL! Yetişkin Giriş Bileti 95 TL yerine 79 TL! Avrupa’nın en kalabalık köpekbalığı ailesini SEA LIFE İstanbul’da ziyaret ederek su altı dünyasının büyülü atmosferini keşfedin.

  Antalya akvaryum kişi başı kaç TL?

  Antalya Aguarium standart giriş fiyatları Yetişkin için 35 USD, Çocuklar 27 USD karşılığı TL,dir. Ancak ülkemizde ekonomik şartları ve vatandaşlarımızın alım gücü değerlendirilerek, Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşları ve Türkiye Cumhuriyetinde ikamet etmekte olan tüm yabancılara özel kampanya ve indirimler yapılmaktadır.

  73 y nereden geçiyor?

  73Y otobüs hattı (İstanbul Akvaryum‎→Kuyumcukent), İstanbul Akvaryum durağından başlayıp Kuyumcukent / Son Durak Yönü durağına gidene kadar 22 duraklartan geçiyor.

  Istanbuldaki en iyi akvaryum hangisi?

  İstanbul Akvaryum Florya sahilinde bulunuyor ve dünyanın en büyük tematik akvaryumu olarak biliniyor. İçerisinde Karadeniz’den Pasifik’e kadar uzanan toplam 16 tame ve 1 yağmur ormanı bulunan İstanbul Akvaryum kesinlikle her çocuğun görmesi gereken bir yer.

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.